tik-tok instagram youtube radio
godło uczelnia liderów
wcag
Menu Dostępności (CTRL+U)

Wersja kontrastowa:

Alt + Z

Treść strony:

Alt + X

Nawigacja strony:

Alt + C

Mapa Witryny:

Alt + V

10 Lis 2022

Wycieczka on-line do Pałacu Pakoszów

W ramach projektu INTERREG pragniemy pokazać wszystkim zainteresowanym  jakie  możliwości stwarza rynek pracy w rejonie przygranicznym dla studentów i absolwentów KANS. W kolejnej już wycieczce on-line do zakładu pracy przyjrzeliśmy się sektorowi turystycznemu w naszym pięknym regionie. Taka perspektywa pracy  jest oferowana między innymi absolwentom kierunków: Biznes Turystyczny, filologia: specjalność filologia angielska, filologia: specjalność filologia germańska.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z relacją z wycieczki on-line do Pałacu Pakoszów, która odbyła się  28 września o godz. 15:30 na platformie YouTube.

Zachęcamy wszystkich Państwa do wejścia na stronę internetową projektu: https://www.cz-pl-transedu.eu/pl   i zapoznania się również z wycieczkami on-line do zakładów pracy przygotowanych przez naszych czeskich partnerów.

 

Wydarzenie zostało dofinansowane w ramach programu Unii Europejskiej: INTERREG Polska-Czechy Przekraczamy Granice, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, projekt Platforma internetowa zawierająca informacje dla nauczycieli i kierownictwa szkół w regionie transgranicznym/ Online digitální platforma s informacemi pro pedagogy a management škol v přeshraničním regionu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/20_032/0002839.


 
Powrót wstecz